03 Şubat 2014

Ziraat Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Ziraat Bankası Bursa-İnegöl Şubesinde 5 ay önce vadesiz hesap açtırdım ve bankomat kartı aldım. Hesabı 5 veya 6 defa kullandım (ATM'si evime yakın olduğu için) bankanın herhangi bir kredi kartı filanda kullanmıyorum yani ticari bir amaçla açtırmadım hesabı.

Dün hesabımı kontrol ettiğimde hesabımdan 20 TL hesap işletim ücreti kesilmiş, şok oldum 2 ay önce hesabımdaki parayı alamadığım ve bu yüzden beni mağdur eden banka, benden defalarca özür dileyen banka, hesabımdan 20 TL kesmiş bu nasıl bankacılık bu nasıl müşteri memnuniyeti anlayamadım ayrıca hangi hizmete karşılık bu para kesildi.

Anlamak mümkün değil hesabıma yatırdığım parayı zaten o gün için işletiyorsunuz hesabımdaki paradan para kazanıyorsunuz. Bu banka bana para vermesi gerekirken benden para kesiyor. Bu bankadaki bütün hesaplarımı kapatacağım ve bir daha tövbe...

Arif 191 Okunma

Cevaplar

  • Arif'in Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

    Ziraat Bankasındaki bütün hesaplarımı yarın kapattırıyorum.Şikayetvar yetkililerine çok çok teşekkür ederim ilgilendikleri için bu tür siteler artmalı bence kimse yapılan haksızlığa susmasın.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön