Ziraat Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Onur A. |

Ziraat Bankası'na ait vadesiz kartı açtırmak zorunda kalmıştım. Yaklaşık 1 yılı geçtikten sonra bugün fark ettim ki banka hesap işlem ücreti almış. 1 ayda 5 TL civarında mayıs ayında da 20 TL almış. Yine sağ olsun devlet bankası SGK'dan aktarılan iş göremezlik parasından direk 20 TL'sini almış. Ben zaten sağlık acısında sıkıntı yasıyorum.

Devlet bankamız iyi ki var direk almış kendisine düşen parasını bu hesap işlem ücreti dedikleri 20 TL ve diğer kestikleri ücretin geri iadesini istiyorum. Çağrı merkezi ise 3 ayda bir alınacağını şimdi söyledi.

Konuyla ilgili de Şikayetvar'a teşekkür etmek istiyorum. Sadece bu durumla ilgili değil genel olarak tüketicilerin yanında olduğu için.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  13:58

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr