12 Şubat 2015

Ziraat Bankası Haksız Alınan Kredi Masrafları İadesi.

Bankanızın 60***25 numaralı müşterisiyim. Her kredi işleminde bankanıza aşağıdaki hesap numarama bağlı krediye ait kredi kredi masraflarını ödemekteyim. Ancak; çeşitli mahkemeler ve yargıtay kararları "kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir.

Bu çerçevede; 1- Şimdiye kadar bankanıza yaptığım tüm kredi masrafları hayat sigortası ve kredi kartı üyelik ücretlerinin ödentilerinin on yıl geriye dönük dökümünün bir listesinin verilmesini ve on yıl dönük olarak kesilen masraf ücretlerinin toplamının yasal faizi ile tarafıma iadesini isterim. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildirdiğim halde işlem yapmadığınızı hatırlatırım.

Nuri 627 Okunma

Cevaplar

  • Nuri 14 Şubat 2015

    Ne arayan var ne soran?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap