Ziraat Bankası Haksız Alınan Kredi Masrafları İadesi.

Nuri Ş. |

Bankanızın 60***25 numaralı müşterisiyim. Her kredi işleminde bankanıza aşağıdaki hesap numarama bağlı krediye ait kredi kredi masraflarını ödemekteyim. Ancak; çeşitli mahkemeler ve yargıtay kararları "kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir.

Bu çerçevede; 1- Şimdiye kadar bankanıza yaptığım tüm kredi masrafları hayat sigortası ve kredi kartı üyelik ücretlerinin ödentilerinin on yıl geriye dönük dökümünün bir listesinin verilmesini ve on yıl dönük olarak kesilen masraf ücretlerinin toplamının yasal faizi ile tarafıma iadesini isterim. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildirdiğim halde işlem yapmadığınızı hatırlatırım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuri Ş.
  14 Şubat
  00:49

  Ne arayan var ne soran?

 • 12 Şubat
  16:11

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr