22 Ocak 2014

Ziraat Bankası Hakkım Olan Rapor Parasını Vermiyor.

Ben bir kaza geçirmiş ve bunun sonucunda 36 gün rapor alıp yatmak zorunda kalmıştım. 20,01,2014 tarihinde internet üzerinden rapor paramın yatmış olduğunu öğrendim fakat bankaya gidip paramı istedim ve bana verilen cevap ayların 8 ve 14'ünde ödeme yapılabildiği ve sgk ile anlaşmanın bu şekilde olduğunu söylediler.

Bunun dışında ödeme yapılmadığını vurguladılar. Bunun üzerine sgk yı aradım ve yetkililer bana böyle birşey olmadığını ve Ziraat Bankası'nın kendi içinde böyle bir yaptırıp uygulamaya gittiğini ve hakkımızı aramamızı söylediler ve biz bu konu ile ilgili muhatap bulamadık. Bu durumdan mağdur olan insanların sayısıda hayli fazla imiş ve devamlı sgk ya şikayetler geliyormuş.

Erkan 273 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı23 Haziran 2014

    çözüme ulaşıldı hakkınız ararsanız çözülemeyecek sorun yok

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön