18 Temmuz 2014

Ziraat Bankası Habersiz Yapılan Konut Sigortası!

8,5 yıl önce Ziraat Bankası'ndan 40.000 tl ev kredisi aldım, talimatım üzerine bu kadar yıl, kredi ücretim ek hesabımdan ödendi. Bugüne kadar da gecikme olmadan ödememi yaptım. Tesadüf eseri bankanın hesabımdan, bana sormaksızın 92.00 tl kestiğini farkettim. Ziraat Bankası Karşıyaka Girne şubesine giderek bu kesintinin ne olduğunu sordum.

Bana evin sigorta bedeli olduğunu söylediler. Bende bana neden haber vermeden poliçe kesip, ek hesabımdan izin almadan para aldınız diye sordum, bana izin almaları gerekmediğini, haber vermek zorunda olmadıklarını bildirdiler. Şimdi soruyorum, ben ev sigortasını Ziraat Bankası'ndan yaptırmak zorunda mıyım, benden izin almadan ek hesaptan para çekilebilir mi?

Ali 397 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön