Ziraat Bankası Habersiz Kartımdan 60 TL Çekmiş.

Gamze D. |

11.07.2014 tarihinde 40 tl KPSS başvuru harcı yatırmak için bankaya gitti üzerimde 100 tl olduğu için karta yatırıp lazım olanı çektim geri kalanı çekmeyi unuttum. Geriye kalan parayı çekmeye gittiğimde hesap sıfırlanmış. Kartımdan habersiz 60 lira çekilmiş. Sınava hazırlanan bir öğrenci olarak 60 lira benim için çok para banka bunu küçük miktar olarak görebilir değerlendirilmesini istiyorum kimse maillerime dönüş yapmadı.

Görüştüklerimin ise dalga geçer tarzda konuşmaları beni kızdırdı. Bu durumdan haberdar edilmedim. Bir öğrenci olduğum ve cidden sıkıntı çektiğim için bu çekim beni çok zor durumda bıraktı hesap işletim ücreti adlı hesabımından habersiz çekilen 60 TL'nin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  14:34

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr