04 Mart 2014

Ziraat Bankası Habersiz Kart İptali Yapıyor!

Yaklaşık 1 yıldır emekli maaşımı Ziraat Bankasından almaya başladım. Ben kendim felçli olduğum için bankakartı çıkarıp oğlum çekip bana parayı getirsin derken. 1 yılda 3 tane kart çıkardınız. Ambulans veya taksi tutarak gelebiliyorum. Ortalama 1/2 saat sıra bekliyorum. Aldığım maaş babamdan 370 tl en son geçen ay iptal edildi.

Taksi tuttum gittim 1 saat bekledim belki daha fazla oğlum izin aldı oda geldi kartı aldık ve altını çiziyorm bu nasıl bir sorumsuzluktur? Verilen kart şifresini aldığım halde paramı çekemiyor.

Müşteri hizmetlerini aradığımda eski kartınızdan çekebilirsiniz dediler. Bankamatik el koydu iptal ettiniz. Her kart değiştirdiniz de bu neden yüzün den tekrardan bankanıza geldim!

Hanim 374 Okunma

Cevaplar

  • Hanim04 Mart 2014

    sonuç çıkmayaçağını sanıyorum ıng bankasından çekmiş olduğum krediyi ödeyemedik günlük 10 tl faiz koyuyorlar 6 ay önçede ayni günleri yaşatmışdınız. kartı veren personelinize sorun neden adam gibi vermemiş..

  • Ziraat Bankası Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön