Ziraat Bankası Habersiz Harçlık Avans Tahsilatı Yapılmış!

Zeynal A. |

Ben ağır özürlü bir veliyim. Çocuğum yukarıda belirttiğim gibi KYK'dan Öğrenim kredisi almakta ve bu kredi ödemeleri Ziraat Bankası tarafından yapılmakta. Her ay düzenli olarak hesabına 300 TL yatırılıyordu ta ki bu aya kadar. Bugün 07. 10. 2014 Salı saat 18: 10 sıralarında Ziraat ATM'sine giderek çocuğumun ihtiyaçları için bu ay için yatırılan 300 tl'nin tamamını çekmek isterken hesap bakiyesinde 131. 36TL kullanılabilir bakiye olduğu ile karşılaştık. 168. 64TL'sini ise Ziraat Bankası tarafından Harçlık Avans Tahsilatı adı altında haberimiz olmadan alınmış. Bu ödeme devletimiz tarafından çocuklarımızın eğitimine katkı amaçlı verilmekte. Bu kesinti neden? Gereğini arz ederim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  17:50

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr