Ziraat Bankası Habersiz 60 TL İşletim Ücreti Kesiliyor.

Cansu D. |

Abim hesabıma 500 tl para yatırdı parayı çekmek için bankaya gittiğimde ise hesapta 440 tl olduğu söyleniyor şaşkınlık içerisinde sorguladığımda bankanın 60 TL işletim ücreti kestiğini öğreniyorum.şoklar içerisindeyim nasıl olur da 60 tl benim bilgim olmadan kesilebilir? Bilgim olsa farklı bankaya ait kartlarım var o kartıma yatırılmasını isteyebilirdim üstelik bankadan paramı çekmek istediğimde de komisyon ücreti kesileceği söyleniyor çıldırmamak elde değil. Ziraat Bankası devlet bankası değil mi bu ne iş bu nasıl bir politika amaç ne?60 tl ücretimin iade edilmesini istiyorum. Kesinlikle kabul etmiyorum aksi durumda yasal yollara başvuracağımı samimiyetimle söylemek isterim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cansu D.
  01 Ağustos
  11:10

  neden hala bana ulaşılmıyor bu kadar sorumsuz bir banka daha görmedim

 • 31 Temmuz
  11:36

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr