12 Şubat 2014

Ziraat Bankası Haberim Olmadan Sürekli Kesinti Yapıyor.

Ziraat Bankası'nda olan hesabıma ailem ara sıra ufak rakamlarda para yatırıyorlar. Ailemden farklı şehirde okumakta olan öğrenciyim ve hesabıma yatan para sadece yemek masrafım için. Bana haber verilmeksizin sürekli olarak kesilen bu ücretler artık canıma tak etti. Yemek yiyemeden yattığım günlerim bu bankaya olan sinirimi kat ve kat artırdı.

Halbuki hesabım ilk açıldığı zaman özellikle kesilecek bir rakam var mı diye sorduğumda; bana ısrarla hiç bir zaman kesinti olmayacak denmişti. Bu zamana kadar kesilen tüm meblağların tarafıma iade edilmesini talep ediyorum, aksi halde bu durumla alakalı maddi manevi mağdur oluşumdan dava açmayı düşünüyorum.

Hasan 96 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 07 Temmuz 2014

    sistem otomatik cevap veriyor aynı metni göndermeyin istemiyorum!

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön