25 Nisan 2016

Ziraat Bankası Haberim Olmadan Karttan Çekilen Paralar!

Kredi kartımdan TTNET adına 66 ve 60.25 TL olmak üzere para çekilmiş. Sabah 06.da gerçekleşen işlemin mesajı bana 09.da geldiği için biraz geç haberim oldu. Mesajdan 3 dk sonra bankayı arayıp hemen kartı iptal ettirdim. TTNET'i arayıp sorduğum zaman onlar tarafından çekilmeyen bu para ve kredi kartım belli ki kart bilgilerimi kopyalayıp TTNET adına para alan bir şebekenin eline geçmiş. Banka neden olaydan 3 saat sonra mesaj atıyor? Bir de bilgim dahilinde olmayan kartım ile yapılan işlemlere neden onay mesajı göndermiyor? Bankanın kartların güvenliğini sağlayamadığı ortaya çıktı. Bu paranın iadesinin yapılmasını bir an önce istiyorum.

Nigar 169 Okunma

Cevaplar

  • Nigar 27 Nisan 2016

    Şikayetlerin %95 i bu TTNET in insanların kartlarından ücret tahsis etmesi ile ilgili. Bu kadar insanın kart bilgileri nasıl olur da bu dolandırıcıların eline geçer anlamıyorum. Bütün bankaların bu TTNET şirketinin şüpheli işlemlerine onay vermemesini rica ediyorum. Özellikle de son günlerde artan bu usulsüzlüğe karşı önlem alınmasını da rica ediyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Nisan 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön