22 Eylül 2016

Ziraat Bankası Güvenlik Zafiyetiniz Var.

Yaklaşık iki senedir ziraat bankasına ait maksimum kredi kartını kullanmaktayım. Bu iki senelik süreçte de aktif olarak kartı kullanıyorum. Bugün yanı 21.09.2016 günü saat 18.20 sıralarında Ziraat Bankası'nda tarafıma gelen SMS ile kredi kartımdan ttnet.com.tr adresinden 67.25 TL'lık harcama yapıldığını öğrendim. Ziraat müşteri hizmetlerini aradığımda aynı şekilde ttnet.com adresinden bu harcamadan ayrı 89 TL'lık bir harcamanın daha olduğunu, bu harcamaların bana gelen mesaj saatinden yaklaşık bir saat önce yapıldığını öğrendin.

Kredi kartımı hemen kapattım. Şimdi bankanın yapılan bu harcamalardan bir saat sonra bana SMS yolu ile bilgilendirme yapması ve benim haberim olmadan kartımla başka birilerini alışveriş yapabiliyor olması beni mağdur etmiştir. Maddi manevi zarara uğratmıştır. Zararımın giderilmesini istiyorum.

Adnan 349 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Eylül 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön