Ziraat Bankası Gişede Yapılacak İşlemi Zorunlu Olarak ATM'de Yaptırıyorlar!

Halil Ö. |

21/08/2013 tarihinde Ankara Yenimahalle Tapu idaresi harcını yatırmak için Ziraat Bankası Demetevler şubesine gittim. Bankadan gişe işlemleri için sıra aldım ve sıram geldiğinde gişe memuru bana ayrı ayrı 6 kalem olan toplam 5.000 TL'lik harcımı ATM'den yatırmam gerektiğini gişeden yatırılmadığını söyledi ve elime ATM'de basmam gereken gerekli yolları yazan bir kağıt verdi. ATM'ye yönlendirdi. ATM'de yaklaşık 3 dakika sıra bekledikten sonra sıra bana da geldi ve 10 dk boyunca 6 kalem harcı yatırdım. Ben ve benim gibi birçok bekleyen gibi herkes isyan etti. Bankacılıkta ATM'den ileri gidemeyen ve bizi hala 1990'larda ki gibi kuyruk nostaljisi yaşatan Ziraat Bankasını sorumlu olarak görmekteyim.

Etiketler :

Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil Ö.
  20 Eylül
  17:24

  Yine klasik cevap ve hiçbir eylem yok..

 • 22 Ağustos
  15:38

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr