06 Şubat 2014

Ziraat Bankası Geriye Dönük Hesap Hareketlerimden Kredi Masraflarını Silmiş ve Öyle Bana Göndermiş.

Ziraat Bankası'ndan daha önce kullandığım kredilerin masraf tutarlarını öğrenmek için internet bankasına girdim ve geriye dönük 4 yıla baktım. Sadece 1 tane kredinin komisyonu yazıyordu. Bende Ziraat müşteri hizmetlerini aradım ve e-mail olarak tüm zamanların hesap hareketini istedim. 5 dk içinde geldi ve şok oldum.

İnternetten bakıpta gördüğüm komisyon tutarı dahil hiçbir bütün krediler için hesap hareketlerinden komisyon tutarları silinmişti. Malum kazanılmış bir hak var ve Ziraat Bankası bunu engellemeye çalışıyor. Bilgi edinme hakkımızıda engelliyorlar. Bu konuda Ziraat Bankası'ndan şikayetçiyim. Dava isterse on yıl sürsün açmayı düşünüyorum. Zaten o kadar sürmez.

İbrahim 1.323 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön