10 Temmuz 2013

Ziraat Bankası Gereksiz Rencide Edici Durum!

09.07.2013 tarihinde kredi ödemelerim ve otomatik ödeme talimatları ile ilgili bilgi amaçlı sıra alıp 1 saat bekledim. Sıram geldi ve tahmini 15 dk geçtikten sonra Kocaeli / Körfez / Hereke Bankası müdürü yanımıza gelip yüksek ses tonu ile konuşmaya başladı. Beni insanların içinde küçük duruma düşürdü.

Basit bir bilgi alma olayını güzel bir şekilde kaos ortamına çevirmesi büyük bir başarıdır. Banka içerisinde bulunan insanların ilgisinin bir anda bize dönmesi gerçekten beni çok rencide etti. Müdüre ve doğal olarak bankaya karşı hiç bir güzel düşünce beslemiyorum. Kredi ödemelerim olduğu için bankanız ile 5 yıl daha müşteri ilişkisi yaşayacağım. Korkum bir dahakine yineaynı muamele mi olacak.

Halil 119 Okunma

Cevaplar

  • Halil 26 Temmuz 2013

    Bu kadar zaman geçti ve hiç bir şey yapılmadı.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön