Ziraat Bankası Genç Kredi Kartı Teslimat Sorunu.

Harun G. |

KYK kredisine başvurdum ve kredi kartım Ziraat Bankası'ndan çıktı fakat avcılarda olmama rağmen mimaroba şubesine gitmek zorunda bırakılıyorum. Evime 5 dakika mesafede Ziraat bakası Avcılar çarşı şubesi varken neden mimaroba Ziraat'e gitmem gerekiyor.

Hayır ben evime gelsin demiyorum da beni de sürgüne yollar gibi yolladığınız şubeye bakar misiniz? Tekirdağ'da ki herhangi bir şubede çıksaydı'da bari köfte falan yerdik mimaroba fazla mesafe yok arada zaten. Kartımın Mimaroba şubesinden Avcılar Çarşı şubesine gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Şube Fiziki Şartlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun G.
  29 Ocak
  12:29

  Herhangi çözüme yönelik bir geri dönüş olmadı ki :D sadece ilgili yerlere iletildi kısa sürede çözüm bulunacak yazıyorlar

 • Harun G.
  29 Ocak
  12:28

  Tahmin ettiğim şekilde hiçbir şekilde dönüş veya sorunun çözümüne yardımcı olacak bir adım atılmadı! Şaşırmadım, teşekkürler ziraat.

 • 19 Ocak
  17:44

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr