31 Ekim 2016

Ziraat Bankası Genç Kartımın Kapatılması!

Geçen ay cep telefonuma manyetik alan hatasıyla kartınız kapatılmıştır mesajı aldım. En son asgari ödemeyi de yaptım telefon açtığım halde benimle hiç kimse ilgilenmedi eğer borcum yüzünden kapandıysa tarafıma hangi hesaba ödeme yapacağımı bildirirseniz çok sevinirim.

Müşteri iletişim merkezinden gelen haberde kartınız manyetik alan nedeniyle kullanıma kapatılmış, yenisi için otomatik olarak çıkarttılacaktır hangi şubeden alacağımı sorunca Hatay/Antakya/Saray şubesi dendi fakat ondan sonra ne bilgilendirildim ne bir haber alabildim. Az önce de kartım kayboldu seçeneğini seçerek yeni kart başvurusunda da bulundum Defne/Hatay şubesini seçtim. Son ekstreden kalan borcum (104.95 TL).

Selahattin 242 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin25 Kasım 2016

    Problemim çözülmüştür ilgili makamlara çok müteşşekirim

  • Ziraat Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön