05 Ağustos 2016

Ziraat Bankası Genç Bankkart'ımın Kredi Kartı Özelliği Açılmış!

Devlet bankası olan Ziraat Bankası'nın verdiği genç bankkart olan bankkartı sadece kredim için kullanıyorum. Kredi kartı özelliği için şubeye gidip başvuruda bulunup sözleşme imzalamanız gerekiyor. Ben asla şubeye gidipte kredi kartı özelliğini açtırmak için başvuruda bulunmadım. Bunun için hiçbir şeye imza da atmadım ama 4 Temmuz'da ve bugün de Ziraat Bankası'ndan mesaj aldım. 'Kredi kartınızın borcu 36,50 TL. ''.

Ben kredi kartı özelliğini açtırmadan nasıl kredi kartını kullanabilirim? Eğer böyle bir özellik varsa insanlar neden kredi kartı özelliği için bankaya gitmek zorunda kalıyorlar? İstemediğim bir özelliğin borcundan asla sorumlu değilim! Haberim olmadan kredi kartı özelliğini açan Ziraat Bankası'na sesleniyorum, sırf faiz yürütmek için insanları kandırmayın. Benim olmayan borcu asla ödemem!

İrem 489 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön