Ziraat Bankası Geçmiş Hesap Dökümü İçin Sayfa Başına 3 TL Ödedim.

Berkay K. |

Ziraat bankasında 2012 yılında açıp 1 yıl gibi bir süre sonra kapattığım hesabım için bugün geçmiş hesap hareketlerinin dökümünü almaya İstanbul Gültepe şubesine gittim. Geçmiş hesap dökümünü e-mailime atmalarını istedim ama sistem izin vermiyor sadece çıktı verebiliriz denildi sayfa başı çıktı ücretide 3 tl istenildi. Toplamda 17 sayfa A4 kağıdı için mecburen 50 tl para ödedim hiç adil bir uygulama değil.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berkay K.
  16 Haziran
  22:48

  Bankamız, hizmetlerinin devamlılığı için kaynaklarını en etkin ve en verimli biçimde kullanmaya çalışmakta, bu çerçevede operasyon maliyetleri ve piyasa koşulları da dikkate alınarak verilen hizmetler karşılığında, müşterilerimizden komisyon ve masraf tahsil edilmektedir.  Şikayetinize konu işlemlere ilişkin olarak ise, Bankamızca tahsil edilecek komisyonlara ilişkin tutarlar, Şubelerimizde, Bankamız internet sitesinde (www.ziraatbank.com.tr) ve BDDK (www.bddk.org.tr) internet sitesinde yer almaktadır.

  Halkın taktirine sunuyorum bir başka bankanın 1 tl aldığı veya ücretsiz email olarakta gönderme alternatifini sunduğu işlem için 3 tl alınıyor ve email alternatifide sunulmuyor bununda banka piyasa koşullarına uygun olduğunu savunuyor.

 • 13 Haziran
  15:17

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr