Ziraat Bankası Fazladan Para Çekildi.

Mikail B. |

3 hafta önce Amazon dan yaptığım alışverişlerin 2 tanesinin fiyatı ikişer defa çekildi. Bankaya gittim durumu anlattım, bankacı kadın hiç bir şey bilmediğini, mail atacağını söyledi. Daha sonra Amazon'dan gönderilen geri iadelerde hesabımda gözükmedi. Yine gittim bankaya, yine hiç bir şey bilmediğini söyledi çalışan.

Aradan 2 hafta geçti, beni aradı Ziraat Bankası. 2 defa çekilenlerin sistemsel sorun olduğunu söyledi, geri ödemelerin gözüktüğünü ama haftaya vereceklerini söyledi. Tamam dedim kapadım. Bugün yine aynı sorun oldu, fazladan para çekildi yine. Bankayı aradım çalışan ben bilmiyorum etmiyorum, ne yapabilirim gibi stresli sinirli bir tonla konuştu benimle. Özür dilesinler, paramı geri versinler.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mikail B.
  23 Aralık
  23:28

  3 haftadır bekliyoruz, daha ne kadar bekleyeceğiz. Aldıkları para yetmiyor bide uğraştırıyorlar. Benim sınavım var dersim var. Onlarla mı uğraşayım sizinle mi uğraşayım?

 • 23 Aralık
  16:50

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr