20 Aralık 2014

Ziraat Bankası Fazladan Para Çekildi.

3 hafta önce Amazon dan yaptığım alışverişlerin 2 tanesinin fiyatı ikişer defa çekildi. Bankaya gittim durumu anlattım, bankacı kadın hiç bir şey bilmediğini, mail atacağını söyledi. Daha sonra Amazon'dan gönderilen geri iadelerde hesabımda gözükmedi. Yine gittim bankaya, yine hiç bir şey bilmediğini söyledi çalışan.

Aradan 2 hafta geçti, beni aradı Ziraat Bankası. 2 defa çekilenlerin sistemsel sorun olduğunu söyledi, geri ödemelerin gözüktüğünü ama haftaya vereceklerini söyledi. Tamam dedim kapadım. Bugün yine aynı sorun oldu, fazladan para çekildi yine. Bankayı aradım çalışan ben bilmiyorum etmiyorum, ne yapabilirim gibi stresli sinirli bir tonla konuştu benimle. Özür dilesinler, paramı geri versinler.

Mikail 388 Okunma

Cevaplar

  • Mikail23 Aralık 2014

    3 haftadır bekliyoruz, daha ne kadar bekleyeceğiz. Aldıkları para yetmiyor bide uğraştırıyorlar. Benim sınavım var dersim var. Onlarla mı uğraşayım sizinle mi uğraşayım?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön