05 Şubat 2014

Ziraat Bankası Evde Bakım Ücretinden Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Annemin Ziraat Bankasında engelli bakım ücreti aldığı hesabından ki bu bir maaş hesabıdır! Toplamda 86.55 TL hesap işletim ücreti kesilmiş ve halen kesilmeye de devam ediyor. Bankanın ilgili internet sayfasında kapsam dışında bırakılan hesaplar (maaş ödemesi yapılan hesaplar,) şeklinde bir ibaresinde bulunmakta.

O maaş ile geçinen bir çok insan için kesilen bu ücret çok fazla olup kendi belirlediğiniz kuralların ötesine bu şekilde geçiyor olmanız sorgulanması gereken bir durumdur! Ben hesap hareketlerinden bakıp bu durumu görebildim peki ya göremeyen onca insan? Bu duruma müdahale edilip tarafıma kesin bir geri dönüş yapılmasını rica ederim!

Osman 103 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön