Nesrin N. Teşekkür Mesajı

Ziraat Bankası maaşımın tamamını ödemiştir. Teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

Ziraat Bankası Emekli Maaşıma Olan Blokeyi Kaldırmadı!

Nesrin N. |

Üç gün evvel yapmış olduğum şikayetimde Ziraat Bankası maaşıma konan blokeyi kaldırmamış hiçbir bilgi vermemiştir. Bu usulsüz yapılan bloke. Maaşımın 4/3 benim alıp hakları olan 4/1'ni almalarını istediğimde ise sürekli maaşımın hepsini istemektedirler. Üç kuruşla geçinmeye çalışan bizler bu durumda açlıktan sefaletten ölmemiz istenmektedir. Derhal maaşımın ödenmesini talep ediyorum aksi halde pazartesi yani yarın tüketici hakları da dahil Ziraat Bankası ve bu konu ile ilgilenenler hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Bunca senedir sizinle çalışmaktayım ve memnunum lütfen gerekeni yapınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nesrin N.
  10 Şubat
  12:27

  Ziraat Bankası maaşımın tamamını ödemiştir. Teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

 • Nesrin N.
  09 Şubat
  15:08

  Şu ana kadar herhangi bir çözüm üretilmedi. Bunca yıldır bankam olmanıza istinaden konuyu tüketici mahkemesine ve SGK ya taşımadım. Sizden kesinti yapılmadan da maaşımın tamamını alabilirim ve haklarımı da biliyorum. Bu yola başvurmak istemiyorum ve size olan borcumu ödemek istiyorum yavaşta olsa. Çözüm üretilmesini istiyorum derhal. Teşekkürler.

 • 09 Şubat
  14:19

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr