23 Ocak 2014

Ziraat Bankası EFT Hesaba Geçtiği Halde Bankamatik Parayı Vermiyor

Kahramanmaraş Merkez Garanti Bankası'ndan 17.01.2014 tarihinde 03****01 no'lu eşimin hesabına EFT yaptığım para hesaba geçip hesap özetinde görüldüğü halde Kahramanmaraş/ Göksun ilçesinde ki bankamatikten paramı çekemiyorum. En az bir hafta sonra bu parayı çekebiliyorum.

Ziraat Bankası personeli ile telefonda konuştuğumda para hesabınızda nasıl çekemezsin diyorlar. Personel son derece ilgisiz şikayete önem vermiyorlar. Her EFT yaptığımda bunu yaşamak zorundamıyım. Ziraat bankasından bu konuda şikayetçiyim. Bizim paralarımızı en az 1 hafta boyunca havuzda bekletmeye ne hakkınız var. Sizin yüzünüzden yolculuk yapacakken bilet alamadık hemen bu konuda bana acil dönüş yapılmasını istiyorum.

Fevzi 66 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön