Ziraat Bankası Dosya Masrafları İadesi Hakkında Oyalama...

Fikret Y. |

Ziraat Bankasından kullanmış olduğum kredi için dosya masraflarının iadesi talebi ilettim, olumsuz cevap karşılığında Tüketici Hakem Heyetine başvuru için resmi evraklarımı istemek için krediyi kullandığım Kadıköy şubesine başvurdum. Hakem heyetine gitmeme gerek olmadığı belirtilerek bir başvuru formu verildi. Ve 3-5 ay içerisinde ödemenin yapılacağı belirtildi. Başvurumu Haziran 2014 tarihinde yaptım. Ancak verilen sürenin çok üstünde bir zaman geçmesine rağmen bir cevap verilmedi. Güvenirliği dikkate alarak devlet bankası olması sebebiyle Ziraat'i tercih ettim. Fakat bu konuda samimi olmak yerine sürekli oyalayıcı ve muhatap bulunamayan bir uygulama bizleri rahatsız etmektedir.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  11:34

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr