13 Nisan 2015

Ziraat Bankası Dosya Masrafının İadesini İstiyorum.

Mayıs 2014' te çektiğim konut kredisi için vermiş olduğum dosya masrafını geri alabilmek için 15 Ağustos 2015 tarihinde Yenimahalle tüketici mahkemesine başvurdum. Şubat 2015 te ev adresime tebligat ulaştı.

Lehime sonuçlanan bu karari Şu anda yurt dışında yaşadığım için elden almam mümkün olmadı. Babamın adresini verdğm için ona ulaştı. Ben de bu karara binaen kredi çekerken gayet nazik davranan ve kolaylık sağlayan müşteri temsilcimiz N** K***hanımefendiye ulaştım. Kendisine durumumu anlatınca kararın faksını istedi bir şekilde faksı istediği adrese yollattım ulaştı raporu elimizde olmasına rağmen kendisine ulaşmadığını 1 hafta sonra söyledi.

Murat 705 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Nisan 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön