Ziraat Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor!

Oğuzhan Ö. |

2013 yılı Kasım ayında kullandığım konut kredisi için tarafımdan kesilen 1200 TL dosya masrafının iadesi için Aydın İli Söke İlçesi Tüketici Hakem Heyeti'ne Temmuz 2014'de başvuruda bulundum. 07.02.2015 günü tarafıma "bankanın 1200 TL dosya masrafını iade etmesi" hususunda karar tebliğ edildi.

Yaklaşık 39 gün geçmesine rağmen 1200 TL banka nezdinde bulunan hesabıma yatırılmadı. Banka yetkilileri faks olarak kararı talep etmekte. Acaba bana tebliğ edilen bu karar bankaya tebliğ edilmedi mi? Avukatımla görüştüğümde böyle bir durumun hukuken olmayacağını belirtti. Bu hafta içerisinde para hesabıma yatırılmadığı takdirde avukatım aracılığıyla icra yoluyla parayı alacağımı beyan ederim.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mart
  14:40

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr