Ziraat Bankası Dosya Masrafı ve İpotek Fekki İadesi Hala Yapılmadı.

Serkan B. |

Ziraat Bankası'ndan çekmiş olduğum konut kredisi dosya masrafı ve ipotek fek ücreti iadesi için Tüketici Hakem Heyeti'ne yaptığım başvuru sonucu lehime karar (Ankara Yenimahalle Tüketici Hakem Heyeti Karar tarihi 27.11.2014 ve Kara No..: 38117 ve 38118) çıkmasına rağmen hala ödeme yapılmadı. Acil olarak bu kararın uygulanmasını ve ödemelerin yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları İpotek İşlem Ücretleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan B.
  06 Ocak
  13:53

  Neyse ki dosya masrafı tutarını iade ettiler. Bunun için teşekkür ederim. Ancak ipotek fek ücreti için alınan iade kararı (38118 Karar No..'lu) henüz uygulanmadı. Banka işlemin süreci devam etmektedir diye SMS attı. Gerçi sürecin ne olduğu konusunda bir bilgi yok ama umarım bunu da kısa zamanda yatırırlar ve sorun kalmaz.

 • Serkan B.
  24 Aralık
  09:14

  Günlerdir arayan soran yok. Anlaşılan sorunun çözümünü avukatıma vererek sağlamak gerekiyor.

 • 18 Aralık
  17:25

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr