Ziraat Bankası Dosya Masrafı Ücreti İadesi!

Gülseren A. |

19/08/2015 tarihinde tüketici hakem heyeti kararına istinaden 325.50 TL tutarın tarafıma iadesi kararlaştırılmıştır. 21/10/2015 tarihinde bankaya gittiğimde ödenecek paranın kullanmadığım başka şehirdeki hesabıma aktırıldığını söylediler ve bu hesaptan 80 TL hesap işletim ücreti ve buradaki hesabıma 10 TL transfer ücreti aldılar. Kararın üzerinde benim açık adresim ve iletişim bilgilerim yazmasına rağmen ve 20 yıldır Bursa'daki bankanızdan maaş aldığım halde 2 tane maaş hesabım olmasına rağmen hangi akla hizmet ederek kullanmadığım hesaba paramı yatırıp kırpıyorsunuz? Haksız aldığınız 90 TL'nin Bursa'daki maaş hesabıma yatırılmasını aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı arz ederim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  10:24

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr