12 Ekim 2015

Ziraat Bankası Dosya Masrafı İadesi Yapılmıyor...

Ziraat Bankası Genel Müdürü "Bankamıza müracaat eden herkese dosya masrafları ödenecektir, şikayet etmeye gerek yok... "diye bir açıklama yapmıştı. Biz de bu sıralarda annem adına çekmiş olduğumuz konut kredisinin iadesi için İçerenköy Şubesi'ne gittik fakat ödeme yapmadılar. Şube'ye ve Genel Müdürlük'e dilekçe yazdık yine ödeme yapmadılar.

07.10.2015 tarihinde elimizde Tüketici Hakem Heyetinin vermiş olduğu karar (Karar No:27858, dosya No:2446) ile İçerenköy Şubesi'ne gittik yine ödemediler ki bu karar aslında Haziran Ayında bankaya bildirilmiş yani 4 aydır ödeme yapmıyorlar. Özel bankalara kararı gösterince ödüyor ama devlet bankası kaymakamlığın kararını tanımayıp icraya yönlendiriyor.

Sercan 161 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön