Ziraat Bankası Dosya Masrafı İadesi Kararı Hala Çıkmadı!

Uğur Ö. |

Ziraat Bankası'ndan kullanmış olduğum tüketici kredileri için banka şubenize yaklaşık 4 ay önce müracaat ettim. Şubenizdeki çalışan bir dilekçe örneği vererek doldurmamı istedi. Bu dilekçe ile eğer bankanız uygun görürse masrafı iade edeceğini söyledi. Hatta telefonuma konuyla ilgili mesaj geldi incelendiğine ilişkin. 3-4 aydır bir karara varılamıyor mu yoksa bu müşteri oyalama ve mahkemeye verdirmeme taktiği mi?

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ö.
  15 Temmuz
  11:09

  Ziraat bankasından kullanmış olduğum tüketici kredileri için banka şubenize yaklaşık 4 ay önce müracaat ettim. Şubenizdeki çalışan bir dilekçe örneği vererek doldurmami istedi. Bu dilekçe ile eğer bankaniz uygun görürse masrafı geri iade edeceğini söyledi. Hatta telefonuma konuyla ilgili mesaj geldi incelendiğine ilişkin. 3-4 aydır bir karara varilamiyor mu yoksa bu müşteri oyalama ve mahkemeye verdirmeme taktiği mi?

 • 14 Temmuz
  14:04

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr