25 Şubat 2015

Ziraat Bankası Dosya Masrafı İadesi.

Ziraat Bankası Talas şubesinden kullanmış olduğum tüketici kredilerinin dosya masrafı iadesi için tüketici hakem heyeti iade kararı çıkmasına rağmen banka şubesi biz ödeme yapmıyoruz genel müdürlük ödeyecek diyerek hakkım olan ödemeyi yapmamıştır. Kararın çıkmasından 20 gün geçtiği halde hala ödeme yapılmamıştır.

Ziraat Bankası genel müdürü tüm tüketicilerin dosya masrafını mahkemeye gitmeden ödeyeceklerini söylerken müşteri ile dalga mı geçmektedir. Bu tür uygulamalar devlet bankası ciddiyetine yakışmamaktadır. Ben ve benim gibi mağdur olan müşterilerin mağduriyetinin acilen giderilmesini hakkımız olan dosya masraflarının iadesinin biran önce yapılmasını istiyorum.

Fahri 438 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön