15 Haziran 2016

Ziraat Bankası Dosya Masrafı İadesi.

02.07.2014 tarihinde Ziraat Bankası'ndan çekmiş olduğum ev kredisinin dosya masrafının geri ödenmesi için 10.03.2015 tarihinde Küçükçekmece Kaymakamlığı Hakem Heyeti'ne müracaat ettim. Müracaatım yaklaşık bir yıl sonra sonuçlanarak hakkımda olumlu karar ile sonuçlanmıştır. Mahkeme kararı 11.04.2016 elime ulaşmıştır o günden bu güne Ziraat Bankası'na haftada uğramaktayım ve hala hakkımda bir işlem yapmamıştır.

Ziraat Bankası genel müdürünün yaptığı açıklamaya göre tüm dosya masrafları geri ödenecekti.

Ömer 330 Okunma

Cevaplar

  • Ömer30 Haziran 2016

    Sayın Ziraat Bankası göndermiş oldugunuz mesajın üzerinden 15 gün daha ğeçti yani yeni yasal sürenizde doldu neden hala bir ödeme yapılmadı. Hakem Heyeti kararıyla tekrar icra mahkemesinin yolunu mu tutayım. Lütfen artık ilgilenin.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi15 Haziran 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön