Ziraat Bankası Dosya Masrafı İadesi.

Esma P. |

Yaklaşık 2 hafta önce mahkemeyi kazandığıma dair evrak elime geçti 1050 lira dosya masrafımı geri almak için bankaya başvurdum hala bir ses çıkmadı sonuçta alırken parayı bizden hemen kesiyorsunuz, hemen hesabıma paramı iade edin lütfen yoksa gerekli merciye şikayet bildireceğim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esma P.
  02 Mart
  10:59

  Daha yeter 1.5 aydır Allah ın hakkı için yatırın hesabıma şu parayı kendi hakkımızı istiyoruz sizden lütfen acele edin ihtiyacımız acil.

 • Esma P.
  26 Şubat
  11:30

  Ya yeter artık 2aydır yollamışız evrakı paramızı alamıyoruz lütfen şu işlemi yapın artık beklemekten uyandık ayrıca cevaplarını çok yüzeysel mantıklı açıklamalarda bulunun inşallah bu Son mesajım olur da paramı iade edersiniz iy günler

 • Esma P.
  11 Şubat
  10:06

  Bu cevab nerede geliyosa bi türlü veremediniz cumaya 1 ay olacak paramın acilen geri yatırılmasını talep ediyorum lütfen biraz daha hızlı yapın değerlendirmelerinizi iy günler

 • Esma P.
  03 Şubat
  12:52

  Biraz acele ederseniz 20 gün oldu parqmi alayim

 • 30 Ocak
  17:05

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr