Ziraat Bankası Dosya Masrafı İadesi!

Cengiz Ö. |

Ziraat Bankası istasyon şubesinden almış olduğum krediden doğan dosya masrafı Hakem Heyeti lehime karar vermiştir, kararı istasyon şubesine ibraz ettim aradan üç aya yakın zaman geçtikten sonra Ziraat Bankası sitesinden ödenmediğine dair şikayetçi oldum telefonuma 25 Ağustos 2015 tarihinde Hakem Heyeti kararının kendilerine ulaştığını en yakın zamanda bilgilendireceklerini beyan ettiler fakat bugün 17.12.2015 hiçbir ödeme ve bilgilendirme yok. Ziraat Bankasının en kısa zamanı altı ay ise uzun zamanını tahmin edemiyorum bankanın paramı hemen ödemesini yok ödemeyecekse hemen icra yolu ile tahsil yöntemine gideceğimi bildiririm umarım bu şikayetimi de sürüncemede tutmazsınız saygı selam yok.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  17:17

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr