10 Mart 2015

Ziraat Bankası Dosya Masrafı Dekontuna 100 TL!

Ziraat Bankası Aydınlıkevler şubesinden almış olduğum krediden dolayı benden almış oldukları dosya masrafının dekontu almaya gittiğimden benden dekont ücreti olarak 100 TL istediler. Bunu ne için alıyorsunuz dediğimde genel müdürlük istiyor bir şikayetiniz var ise genel müdürlük ile konuşun deyip topu direk genel müdürlüğe attılar.

Bende 100 TL vermemek için dekontu almadım. Şimdi buradan şikayetimi dile getirip Ziraat Bankası'nın benden güle oynaya aldığı tahmini olarak 2.000 TL tutarındaki dosya masrafını ödemesini istiyorum. İlla insanlar bu gibi sitelere şikayet ettikten sonra ödemek aklınıza geliyor. Bende elimden geldiği kadar etrafımdaki kişilere bu banka ile çalışmamalarını söylüyorum.

Durmuş 2.156 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön