21 Nisan 2014

Ziraat Bankası Dosya Masrafı Alındığını İçeren Evrak Vermiyorlar!

Dosya masraflarının hakem heyeti kararına istinaden iade olabileceğini bilmekteyim. Öncelikle Ziraat Bankası'na talebimi ilettim ve olumsuz değerlendirildi.

Daha sonra hakem heyetine vermek için dosya masraflarını içeren evrak istedim. Karşılaştığım tepki hayret vericiydi şube müdürü -biz evrak falan veremiyoruz gidin nereye şikayet ediyorsanız iletin şikayetinizi- gibi üslup ve tarz içerikli konuştu.

Birinci şikayetim şube müdürüne gerekli yönlendirmelerde bulunulması ikinci olarak da en kısa sürede dosya masrafı evraklarımı tarafıma ulaştırmaları. Şikayetimi Ziraat Bankası'na da ilettim fakat hiçbir geri dönüş olmuyor.

Gülaçar 185 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön