23 Ocak 2014

Ziraat Bankası Dilekçeme Cevap Vermedi.

Kyk kredisi almaktayım. Yatay geçiş yaptığım için genç kartımın Afyonkarahisar merkez şubesine gelmesi için banka görevlisi ile dilekçe yazdım. 20 günü geçmesine rağmen dilekçeme cevap gelmedi.

13 Ocak 2014'te yine şikayet ettim, Ziraat Bankası müşteri temsilcisi birgün sonra aradı ilgileneceğini söyledi ve beni diğer müşteri temsilcisine bağladı ama her zaman ki gibi müşteri temsilcisi başka müşterilerle ilgileniyormuş yine bağlanamadım.

Zaten onunla hallolsaydı ben çoktan yapardım. Madem müşteri temsilcisi numarası koyuyorsunuz bir kere de aradığım da ulaşabileyim. İlgililerin bu sorunumu çözmesini rica ediyorum. Aksi takdir de hergün bu şekilde şikayet edeceğim.

Murat 89 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön