08 Şubat 2014

Ziraat Bankası Devletin Bankası Bile Devletin Yasalarına Uymuyor!

01/05/2014 tarihinde diş problemim nedeniyle özel bir hastahanede cerrahi operasyon geçirdim.
465 tl ücret ödedim. Bu ücretin SGK tarafından tarafıma yatırılması için işlemleri hallettim.
Ücretin 425 tl olarak Ziraat Bankasına yattığını öğrendim gidip almak istediğimde 60 TL'sinin hesap işletim ücreti olarak kesildiğini söylediler!

Ben bu hesabi TSK bünyesinde iken açtırmıştım.

1. Bu gibi TSK hesaplarından hesap işletim ücreti alınmadığını söylediğimde artık TSK'da olmadığımı benden bu ücretin kesileceğini söylediler.

2. olarak ben bu hesaptan işlem yapmıyorum ki ne hakla işlem ücreti kesiliyor. Hesap işletim ücretimin iadesi ile ilgili olarak kiminle görüşmeliyim bilmiyorum nereyi arasam bant kaydı!

Kerim 174 Okunma

Cevaplar

  • Kerim'in Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

    bu gün 11/02/2014 itibariyle bağlı bulundugum subeden aranılarak. sorunun çözümünde yardımcı olunmuştur. ilginiz için teşekkurler www.şikayetvar.com ve ziraat bankası

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön