Ziraat Bankası Çalışanı Çok Kaba.

Ahmet A. |

29 /01/2014 tarihinde Ziraat Bankası Düzce Şubesine giderek daha önce almış olduğum Kredinin dosya masraf parasını geri almak için kredi ödeme planımı almak istediğimi söyleyerek Z*** beye
yönlendirildim. Beyefendiye durumu anlattım. Bu işlem karşılığında 20 TL işlem ücreti alıyoruz dedi. Tamam dedim (Bu arada özel bankalar almazken Devletin bankası para almak için bahane
arıyormuş) Telefon numaramı istedi ve ben sizi arayacağım dedi. 05/02/2014 Çarşamba
günü öğleden sonra giderek belgemi çıkartabildiniz mi? Diye sorduğumda yetiştirmem gereken işler var ona sıra gelmedi bekleyeceksin kardeşim diyerek efelendi. Görevini yapmayan Ziraat Bankası çalışanının keyfi gelince mi belgeyi alacağım.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  19 Ekim
  20:52

  Personelleri müşterilerine karşı biraz kibar olabilirler. İnsanların işlerini yapmak için orada oturuyorlar, zorluk çıkartmak için değil. Görüşmelerde ziraat bankası çözüm aşamasında bilgi vermemiştir.

 • Ahmet A.
  07 Şubat
  22:39

  Bu gün kibar bir şekilde beni arayarak belgenin hazır olduğunu söyledi.

 • 06 Şubat
  10:41

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr