19 Temmuz 2014

Ziraat Bankası Çağrı Merkezine Ulaşmak Çok Zor!

444 00 00 numaralı Ziraat Bankası çağrı merkezine ulaşmak adeta imkansız. Bir konu hakkında bilgi almak için çağrı merkezini arıyoruz. Çağrı merkezinde telefona cevap verecek kimse yok. Eskiden müşteri hizmetlerine bağlanmak için sıfırı tuşlamak yeterliydi. Şimdi Müşteri hizmetlerine bağlanmak için saatlerce tamamen konuyla alakasız menüler koymuşlar.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için şunu tuşlayın denmiyor artık. 21.yüzyıldayız. 2014 yılındayız. Türkiye'nin en güçlü bankalarından birinin çağrı merkezinde telefona cevap veren kimse yok. Bankaların GSM operatörleri gibi İnternet üzerinden canlı destek hizmeti bulunması gerekli düşünüyorum. Saatlerce telefonda beklemek zorunda kalıyorum.

Seydi 261 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön