Ziraat Bankası Çağrı Merkezine Ulaşmak Çok Zor!

Seydi Battal Ş. |

444 00 00 numaralı Ziraat Bankası çağrı merkezine ulaşmak adeta imkansız. Bir konu hakkında bilgi almak için çağrı merkezini arıyoruz. Çağrı merkezinde telefona cevap verecek kimse yok. Eskiden müşteri hizmetlerine bağlanmak için sıfırı tuşlamak yeterliydi. Şimdi Müşteri hizmetlerine bağlanmak için saatlerce tamamen konuyla alakasız menüler koymuşlar.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için şunu tuşlayın denmiyor artık. 21.yüzyıldayız. 2014 yılındayız. Türkiye'nin en güçlü bankalarından birinin çağrı merkezinde telefona cevap veren kimse yok. Bankaların GSM operatörleri gibi İnternet üzerinden canlı destek hizmeti bulunması gerekli düşünüyorum. Saatlerce telefonda beklemek zorunda kalıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  16:39

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr