Ziraat Bankası Çağrı Merkezi ve ATM Kart Yutması!

Fırat B. |

Kendim de bir çağrı merkezi takım lideri olarak çağrı merkeziniz de çalışan kişilerin ilgisizlikleri işlerini sevmeyerek yapmaları konusundan acayip rahatsızım. Ne zaman arasam aynı ilgisizlik soru sorulunca kızgın tonlar da cevaplama bunlar çok büyük terbiyesizliktir.

Bu insanlar sizin müşteriniz ve kalkınma sebebiniz bu insanlara hizmet vermek değil düzgün hizmet vermek boynunuzun borcu ama ne zaman arasam aynı ilgisiz tavırlar aynı yanıtlamaktan mecali olmayan haller, bunlar çok büyük ayıptır. Ben hata yaptığımı düşünüyorum. Ziraat Bankasına güvenerek hesap açtığım için daha dün kaybettiğimden dolayı yeni gelen 3 günlük kartımı da bankamatik büyük bir marifet göstererek yuttu.

Etiketler :

ATM Kart Yutma Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  10:54

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup değerlendirme aşamasındadır.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Fırat B.
  13 Haziran
  12:00

  Hala sorunu çözeceksiniz. Acaba yeni kartımı seneye falan gönderir misiniz? Buna göre Ziraat Hesabımı kapatayım da kurtulayım bu iğrenç ötesi yavaş hizmetinizden

 • 10 Haziran
  13:51

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr