22 Mart 2016

Ziraat Bankası Burs Kartı Bloke Sorunu!

Şubat ayında 97 TL olan asgari borcumu 95 TL yatırmam nedeniyle burs kartıma koymuş oldukları blokeyi Mart ayının asgari borcu olan 131 TL'yi yatırınca açacaklarını söylemelerine rağmen 131 TL'yi ödedikten sonra, bankaya gidip neden açılmadığını sorduğum zaman bütün borcumu ödemem gerektiğini söylediler.

Ayın 8' inden beri 7-8 defa farklı şubelere gidip her defasında farklı cevap aldığım durum. Çalışanlarınızın karşısındakini azarlaması ve bilgisizlikleri de ayrı bir durum. En son olayın gerçekleştiği şube Ziraat Bankası 18 Mart Üniversitesi şubesi/ Çanakkale. Kartımın biran önce blokajının kaldırılmasını talep ediyorum.

Tc 284 Okunma

Cevaplar

  • Tc'nin Teşekkür Mesajı24 Mart 2016

    Buraya yazmadan çözülebilecek meseleyi personelinizin gereksiz yere uzatması saçmaydı gerçekten yinede çözdüğünüz için teşekkür ederim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi22 Mart 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön