25 Nisan 2013

Ziraat Bankası Borcu Ödediğim Halde Borçlu Görünüyorum!

2008-2010 göle de görev yaptım Maaşı Ziraat Bankasından alıyorduk bankacılar 1000 tl maaş avansı verdiler 2010 senesinde Gaziantepe tayin oldum maaş avans borcumu kapattım , yanlız maaş avansı Göle şubesini Ardahan şubesi mi bilmiyorum kimin yaptığını halen borçlu gözüktüğümden dolayı kanuni takibe alındım.

10. 03 2013 tarihinde hiç bir borcum olmadığı halde krediyi kanuni takibe alındığım için çekemedim banka yetkilileri takibe alındığımı söylediler defalarca Ziraat Bankası Ardahan şubesini aradım güncelleme işlemini yaptıklarını söylediler ama yapmadıklarını öğrendim mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Korhan 87 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön