31 Ekim 2016

Ziraat Bankası Bloke Kaldırılmıyor!

26.09.2016 günü sabahı Budget (saraybosna havalimanından) firmanızdan araç kiraladım. Depozit ücreti olarak ise 306 euro alındı. Ziraat Bankası bank kartımızdan. Hesabımızdan 1053 TL civarı ödeme kesildi. 1 Ekim tarihinde Renault Megane aracı sorunsuz bir şekilde teslim ettim. Görevli depozito teslimi için kartı istedi (aynı Ziraat kart) kartı verdim, daha sonra kartı verdi depozito kaldırıldı dedi. Yani bloke.

29 gün, 20 iş günü geçmesine rağmen hala kartımız da ki bloke kaldırılmadı. Ziraat online işlemlerden yazdık, 15 gün sonra mesaj geldi.; harcama itirazı için imzalı dilekçe gönderin diye. Aradık saraybosna şubesini, bloke bizce kaldırıldı, bankanız hala blokeyi tutuyor; bankayla görüşün dediler.

Ziraatın artık blokemizi kaldırmasını istiyoruz. 1 ekim' den bu yana bekliyoruz. Depozitonun kaldırıldığına dair fiş ekte sunuldu. Lütfen gereği yapılsın artık mağduriyetimiz giderilsin.

Sinan 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Sinan 04 Kasım 2016

    Kredi kartı harcama itiraz formunu sabah gönderdim, akşam ödeme geldi. Teşekkürler.

  • Sinan 02 Kasım 2016

    Yaptığım araştırma sonucu başka bir araç kiralama servisinin başka bir bankasıyla bu tarz sorun yaşayanlara rastladım. Sıkıntı ''debit kart'' kullanımı ile olabilirmiş. Biz de banka kartı ile depozito verip, kaldırtmıştık. Bu yüzden ödemeyi göremiyor olabiliriz. Bunun Çözümünün Ziraat Bankasınca yapılmasını talep ediyoruz. Teşekkürler.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön