07 Kasım 2014

Ziraat Bankası Bireysel Müşteri Temsilcisi İlgisizliği.

Bugün kredi kartımı teslim almak için Gebze Ziraat Bankası şubesine gittim. Müşteri temsilcilerinden işlem yapmak için sıra numarası aldım ve beklemeye başladım. Defalarca şahit olduğum gibi koca alanda müşterilerle ilgilenen 3-4 personel vardı. Onlar da bazal metabolizmaya geçmiş gibi yavaş davrandıklarından dolayı 30 dakika boyunca 1 müşterinin bile işini halledemediler.

Basit bir kredi kartı teslimi için 40 dakika bekletildikten sonra kartı almadım ve çıktım. Bugün bankadaki bütün hesaplarımı kapatacağım. Bireysel müşteri temsilciği bir lütuf mu yoksa eziyet mi? Ben kartımı normal gişelerden daha hızlı alırdım. Asla çalışmayacağım bankalar listesinin ilk sırasında Ziraat Bankası var artık.

Samet 528 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön