20 Ağustos 2013

Ziraat Bankası Bir Türlü Kartımı Alamıyorum!

1 ay önce Ziraat Bankasından hesap açtırdım,kart talebinde bulundum. Bir hafta sonra telefonuma mesaj geldi, kartınız şubemizdedir diye. Bankaya gittiğimde kartınız gelmemiş dediler. Mesaj geldi dediğimde sistemden deyip yolladılar. 2_3 hafta sonra tekrar gittim yine kartınız gelmemiş dediler.

Yetkili biriyle görüştüm durumu anlattım. Çıkışları ben yapıyorum mesajda gelmişse kartınız burdadır, kartları gişedeki bayana teslim ediyorum onlar dosyaya diziyor dedi, belki stajerler yanlış dizmiştir siz gişedeki bayana tüm dosyalara bakmasını söyleyin diyerek tekrar gişeye yönlendirdi ama gişedeki bayan ben bakamam deyip ilgilenmedi. Kartım gelmiş mi gelmemiş mi bilmiyorum, kimse ilgilenmiyor. Şikayetçiyim.

Halime 115 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön