16 Eylül 2013

Ziraat Bankası Bir Kartı Gönderemedi!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesindeki ki Ziraat Bankasında ilk kez kartımın ATM'de kalıp kaybolmasından sonra tekrar çıkartmak için başvuruda bulundum. 15 gün sonra gelir dediler. Gittim başvuru yapılmamış dedi. Tekrar başvuru yaptılar 21 gün daha geçti ve kartım daha gelmedi ve bir daha gittiğimde halen kayıt başvurusu yapılmamış dedi.

50 gündür beni oyalıyorlar ve şikayette bulunmuştum M.Ü adlı personeli. Gittiğimde bana dediği kelime ' beni şikayet etmişiniz ne yapacaklar ki bana dedi. Bu kadar da olmaz artık. Gerçekten bu kadar ilgisizlik görmedim. Ayrıca sizde gereken bir şey yapmamışsınız ki bu personel böyle konuşuyor.

Hüseyin 66 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön