Ziraat Bankası Bir Kartı, Bir Türlü Teslim Edemedi!

Rafet B. |

Anneme banka kartı talep etmek için Çağrı Merkezini aradık ve adrese teslim edilmesini istedik. 5 gün sonra bankadan aradılar ve kartın şubede olduğunu ilettiler. Kadıncağız kalktı şubeye gitti, ancak kartın gelmediğini öğrendi. Kurye adrese gelmiş, bulamayıp geri dönmüş. Üstelik, annem bu kartı beklemek için evden hiç dışarı çıkmadı.

Çağrı merkezini tekrar arayıp bu sefer kartın şubeye gönderilmesini istedik. Müşteri temsilcisi işlemi yaptı ve şubeye gönderileceğini söyledi. Bugün yine bankadan arayıp, kartın adrese gönderileceğini, şubeye teslimat gibi bir hizmetlerinin olmadığını söylediler. 150 yıllık banka diye reklam yapıyorlar ama bir kartı teslim edemiyorlar. Hala bekliyoruz...

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  10:25

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr