18 Nisan 2013

Ziraat Bankası Bir İnternet Bankacılığı Şifresi Veremediler!

Maalesef ki maaş hesabım Ziraat bankasında ve internet bankacılığı kullanan bir insanım. Zaten Ziraat'teki paramı başka bir banka hesabına aktarır işlemlerimi oradan yaparım. Tayinim çıkınca yeni bir ziraat hesabı açtırdım. Son 1 haftadır her gün bankaya gidip gelmeme, müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bir türlü internet bankacılığına üye yapamadılar beni. Hadi vazgeçeyim her işlem için bankaya gideyim deseniz ben hayatımda böyle yavaş çalışan bir banka da görmedim.

Müşterisini kendinden soğutan Ziraat'ten daha kötü başka banka tanımıyorum. Altı üstü bir şifre verecekler ya, ne kadar zor olabilir ki?

Alev 72 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön