07 Şubat 2014

Ziraat Bankası Bilgi Vermeden Tahsilat Yapıyor!

Ben banka kartım ile KYK'nın açmış olduğu hesapla bursumu almaktayım ve yeni senede Ziraat Bankası Genç Bank kart vererek devletin yatırdığı paraları çekebilme ve harçlık avans ile kolaylık sağlama imkanı sundu. Ben bu kartı teslim alırken hiçbir şekilde tahsilat ücreti alınır denmedi. Bu gece devlet tarafından ödenen 300 TL'den KMH tahsilat tutarı kesildi ve açıklamada KMH tahsilat yazıyor. Hem Genç bank kart ile devletin burs ve kredileri verilmesi yönünde anlaşma yapılıyor hem bilgi verilmeden bizden tahsilat kesiliyor. Bu tahsilat ücretinin iadesini talep ediyorum.Milyonlarca öğrencinin KYK'dan para aldığını düşünürsek banka her ay yüklü bir miktar para kazanmış oluyor.

Aylin 493 Okunma

Cevaplar

  • Aylin'in Teşekkür Mesajı10 Şubat 2014

    Şikayetimden sonraki ilk iş günümde arandım. Son derece kibar ve elinden geleni yapan,şikayetim dışındaki sorularımı da birebir telefonda dinleyip cevaplayan o tatlı bayana teşekkür ederim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön